تماس با ما
بدین طریق می توانید با فروشگاه اینترنتی ساعت در تماس باشید.


پشتیبانی و گارانتی:

دفتر تهران: 33330385-021
دفتر مشهد: 32281940-051

ساعات پاسخگویی: 8 الی 15
(15 خط ویژه)مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
انجام مقایسهپاک کردن لیست مقایسه
خرید ساعت های مچی ویژه

اخبار و اطلاعیه‌های سایت
راهنمای خرید ساعت از فروشگاه اینترنتی شیک پوشان  
خلاصه خبر:
به فروشگاه شیک پوشان ایران خوش آمدید...
در این فروشگاه آنلاین،انواع ساعت های مچی مردانه و زنانه شیک به شما هموطنان عزیز ارائه می شود. جهت ثبت سفارش خرید پستی ابتدا ساعت مچی مردانه یا زنانه مورد نظر خود را یافته و وارد صفحه اختصاصی آن شوید. در صفحه اختصاصی هر ساعت مچی مشخصات کامل آن اعم از قیمت،مدل،رنگ های موجود و همچنین لینک خرید پستی قرار داده شده است. با کلیک بر روی پنجره خرید اینترنتی وارد فرم اولیه ثبت سفارش شده و پس از انتخاب استان و شهرستان،مشخصات و آدرس پستی دقیق خود را به طور دقیق وارد کنید. ساعت مچی مورد نظر شما از طریق پست ارسال شده و شما وجه سفارش را پس از تحویل به مأمور پست پرداخت خواهید کرد.
(خرید اینترنتی از فروشگاه نیازی به عضویت و ورود به فروشگاه ندارد)

از خرید خود لذت ببرید و ما را به خاطر بسپارید...                            * www.idmarket.ir *


متن کامل خبر:

راهنمای بسیار مهم خرید ساعت از فروشگاه های اینترنتی:

مدتیست فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی با شعارهای زیبا خود را فروشنده معتبر ساعت معرفی می کنند در حالی که متأسفانه بسیاری از این فروشگاه ها دارای اعتبار کافی جهت اعتماد خریداران نیستند و این مشکل، خریداران را بسیار سردرگم می کند و نمی دانند از چه فروشگاه هایی باید خرید کنند. ما در اینجا به طور خلاصه به 4 مورد بسیار مهم در شناسایی فروشگاه های معتبر اشاره می کنیم:

1- به فروشگاه هایی که در آن ها فقط شماره موبایل درج شده و دارای شماره تلفن ثابت پشتیبانی نمی باشند هرگز اعتماد نکنید.

2- به آدرس اینترنتی فروشگاه ها توجه کنید. فروشگاه هایی که تحت قالب وبلاگ راه اندازی شده اند هرگز قابل اعتماد نیستند. خرید از این وبلاگ های رایگان مانند خرید از دست فروش های کنار خیابان است. آدرس هایی که به blog.com ختم می شوند. مانند: persianblog.com , loxblog.com , mihanblog.com , rozblog.com و ...

3- فروشگاه هایی که به جای ارائه مشخصات ساعت های مچی از ترکیب های بی معنی و تکراری از کلمات کلیدی در مورد عبارت ساعت استفاده کرده اند تا بتوانند از این طریق در نتایج اولیه جستجوی گوگل ظاهر شوند. این گونه فروشگاه ها نیز اعتبار نداشته و خرید از آن ها نتیجه ای جز پشیمانی نخواهد داشت.

4- سایت گوگل و توضیحاتی که در ذیل نتایج جستجوی گوگل می آیند یک راهنمای خوب برای شناسایی فروشگاه های معتبر و قدمت دار می باشند. به طوری که هر چه این توضیحات واضح تر و معنادار تر باشند نشان دهنده اعتبار بالای فروشگاه نزد سایت گوگل است. به طور مثال اگر عبارت "خرید اینترنتی ساعت مچی" را در گوگل جستجو کنید، فروشگاه شیک پوشان ایران در جایگاه اول و مانند تصویر زیر خواهد بود.


شاد و سلامت باشید

مدیریت فروشگاه اینترنتی شیک پوشان ایران

w w w . i d m a r k e t . i r
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید: 43833
ادامه